Відомий художник Кость Лавро радить агенство нерухомості Валентини Призинчук

Ми дуже раді що нашими клієнтами стала родина Костя та Світлани Лавро. Пані Світлана – талановитий лікар, завідуюча відділенням Броварської лікарні. Кость Лавро — відомий український художник та дитячий ілюстратор, лауреат Шевченківської премії та премії ім. Лесі Українки. Проілюстровані ним книги видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» стали подією в українській культурі і стали улюбленими для мільйонів маленьких українців. Не випадково його «Котик та півник» свого часу став першою дитячою книгою в сучасному українському книговиданні, права на яку викупило одне з найвідоміших у світі видавництв «Alfred Knopf» в Нью-Йорку. Ілюстровані ним книги є частими переможцями міжнародних книжкових виставок в США, Франції, Німеччині, Італії, Японії, Китаї, Бразилії та інших.
Його марка «Ігри XXVII Олімпіади в Афінах 2004 р.» завоювала срібну медаль Міжнародного Олімпійського комітету, а два мальовані коти-футболісти Кіт і Кот претендували на талісман Євро-2012.
Обирайте книги Костя Лавро для своїх дітей!
____________________________________________________________________
Наша компанія займається швидкісними продажами квартир та комерційної нерухомості в м. Києві. Працюємо в Системі Партнерських Продажів.

Поради і консультації по нерухомості та ріелторських послугах, новини з конференцій та виставок, презентації об’єктів, цікаві ріелторські історії, інтерв’ю з людьми ріелторського бізнесу та відгуки вдячних клієнтів. Все це на нашому каналі.

Підписуйтесь на канал:

https://www.youtube.com/channel/UCPVl…​

Ми в соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/prizinchuk/​

Заходьте на сайт: www.prizinchuk.com
Пишіть на почту: prizinchuk@gmail.com

Телефонуйте:
+38 (067) 508 88 87
+38 (067) 498 68 02

Наша адреса: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 16-22, офіс 605

Продавати Ви можете і самі, але з нами продасте дорожче!

Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.