Відгук про креативність та системність компанії Валентини Призинчук

Одного разу до нас потелефонував клієнт, запросив на зустріч і попросив допомогти з продажем 3-кімнатної квартири, яку інші агентства не могли продати вже півтора року.

Михайло Гришук — бізнесмен, власник і засновник кількох підприємств, які працюють на міжнародних ринках. Група компаній Бротеп займається виробництвом градирень.

Під час першої зустрічі він не зрозумів як ми працюємо і чим відрізняємося від інших. Однак інтуїція підприємця його не підвела, він повірив в наш професіоналізм і заключив з нами Договір.
Пан Михайло послухав наші поради — виселив квартирантів та підготував квартиру до продажу. Квартира продавалась непросто. Після перших переглядів ми зрозуміли яка ринкова ціна на цей об’єкт, але перші потенційні покупці переорієнтувалися на новобудови, відкинувши наш варіант. Після деякого затишшя ми знайшли зацікавлених покупців і угода була успішно здійснена!

Наша компанія займається швидкісними продажами квартир та комерційної нерухомості в м. Києві. Працюємо в Системі Партнерських Продажів.

Поради і консультації по нерухомості та ріелторських послугах, новини з конференцій та виставок, презентації об’єктів, цікаві ріелторські історії, інтерв’ю з людьми ріелторського бізнесу та відгуки вдячних клієнтів. Все це на нашому каналі.

Підписуйтесь на канал:

https://www.youtube.com/channel/UCPVl…​

Ми в соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/prizinchuk/​

Заходьте на сайт: www.prizinchuk.com
Пишіть на почту: prizinchuk@gmail.com

Телефонуйте:
+38 (067) 508 88 87
+38 (067) 498 68 02

Наша адреса: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 16-22, офіс 605

Продавати Ви можете і самі, але з нами продасте дорожче!

Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.