ЖК Лісовий квартал

IMG_3023
Зараз ми працюємо над замовленням клієнтів купити квартру з ремонтом в ЖК «Лісовий квартал» в м. Бровари. Вже подивилися близько 10 однокімнатних квартир. Квартири без оздоблення можна купити тут за ціною $ 35 000 — 36 000. Квартири з ремонтом — за ціною від $40 000 за кухні-студії метражем 35 кв.м та повнометражні квартири за ціною від $44 000 до 50 000 в залежності від якості ремонту.

ЖК «Лісовий квартал» знаходиться в центрі міста Бровари на розі вулиць Київської та В’ячеслава Чорновола. Це сучасний новий мікрорайон з власною інфраструктурою, красивою облагородженою територією, в центрі якого знаходиться новий дитячий садочок «Казка». В дворі комплексу знаходяться спортивні дитячі майданчики, висаджені дерева, квіти, красиві газони.

На перших поверхах та в цокольних приміщеннях розмістилися офіси, магазинчики, салони, перукарні. Поруч знаходиться великий супермаркет Сільпо, торгівельні центри Марк (8000 кв.м), Бутік (4000 кв.м). Збудовано більше 10 будинків (24-26 поверхові). Технологія будівництва монолітно- каркасна. Стіни з цегли, будинки утеплені мінеральною ватою, опалення автономне, висота стелі в квартирах 2.7 м.

В будинках є невеликі однокімнатні квартири-студіо (33 кв.м), повноцінні однокімнатні (38-42 кв.м), двохкімнатні (62-69 кв.м) і трикімнатні квартири (83-90 кв.м). Зручні планування з двома санвузлами в двохкімнатних і трикімнатних квартирах.

Великою перевагою є можливість підключення квартири до теплового лічильника. І, як результат, велика економія платежів за опалення. Взимку в квартирах дуже тепло.

Недоліки комплексу: відсутність парковки та складність під’їзду до будинків, близкість розташування будинків один до одного. Це, в свою чергу, спричиняє нестачу світла в квартирах, особливо на перших поверхах. Також недоліком є розміщення по 8-9 квартир на поверсі.

Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.