Що таке вищий пілотаж ріелтерської майстерності?

JPG111
Одного разу у мене по рекомендації з‘явилась клієнтка, якій потрібно було продати трикімнатну квартиру, яка належала її мамі. Вона жила в іншій країні і спілкувалися ми з нею завжди по скайпу. Ми зробили аналітику, підписали договір про надання послуг і розпочали продаж. Не буду розповідати про велику кількість проблем, які потрібно було вирішити до угоди.

Після виходу на ринок з правильною стартовою ціною квартиру вирішило подивитися 20 чоловік, п’ятеро написали оферту на стартову ціну, двоє — на ціну більшу на 5 %, один — на 10%, один — на 15% і один — на 20%. З цим останнім клієнтом ми і заключили договір про наміри, почали готувати все для угоди.
Донька відпросилася з роботи, були взяті квитки на літак і власниця квартири, якій на той момент зробили операцію на очах і вона практично нічого не бачила, разом з донькою прилетіла до Києва.

Ще перед відльотом покупець вирішив поторгуватися назад і виставити претензії, що квартира початково рекламувалась за однією ціною, а йому необхідно заплатити на 20 відсотків більшу ціну. Після першого такого дзвіночка, я відразу потелефонувала всім іншим потенційним покупцям, які пропонували трохи нижчу ціну в своїх офертах. Кілька з них готові були купити квартиру за стартовою ціною. А один клієнт, який давав на 10 відсотків більше, теж виявив готовність купити в разі відмови покупця, який заплатив аванс, підписавши договір про наміри.

Вже за два дні до угоди, коли власники були тут, покупець вирішив натиснути сильніше. Він почав вимагати особистий номер телефона власниці для прямих переговорів. В іншому разі він погрожував не тільки зірвати угоду, а й поширити негативні відгуки про нас по всьому сегменту українського інтернету. Довелося застосувати стратегію уникання маніпуляцій: ми написали на пошту листа зі словами: «чекаємо Вас у Вашого нотаріуса на угоді як і було домовлено.»

Власники трохи хвилювалися, але чекали подальшого розвитку подій.
А ми були спокійні, оскільки в нас в запасі знаходилося ще кілька потенційних покупців. Врешті угода відбулася. Наша замовниця була неймовірно вдячна нам за всю роботу яку ми виконали і написала хороші слова в нашій Книзі Відгуків і щасливо відлетіла додому закордон.

Порада ріелторам: шановні колеги, вчіться створювати, утримувати та управляти попитом на об’єкт і ви гарантуєте продаж в будь якому разі, за максимальною ціною і в короткі терміни.

Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.