Ріелтерська історія. Візуалізація або як замовити собі хороший об’єкт.

16 фото
Який солдат не хоче стати генералом, або який ріелтер не хоче продати великий об’єкт.
Одного разу я завітала до хорошої знайомої, яка працювала керівником відділення в банку і дізналась, що їхнє центральне приміщення буде продаватися. Стильне нове приміщення з вітражними вікнами, просторою кредитною залою, сучасним касовим відділом з депозитарієм площею 800 кв.м. подобалося багатьом. Обслуговуватися там було комфортно. Мене це приміщення зацікавило як ріелтера. Я висловила своє бажання, щоб моя компанія займалась його продажем і попросила донести це до власників.

Але власники надали перевагу столичній ріелтерській компанії — монополісту на ринку нерухомості. Час минав, ми успішно продавали інші об’єкти, але я періодично цікавилася як іде продаж банківського приміщення. Відповідали що успішно і з кількома клієнтами ведуться переговори. Так минуло два роки, об’єкт не продався.
І ось нарешті довгоочікуваний дзвінок з пропозицією зустрітися і обговорити умови продажу з власниками. Я зраділа.
Велика робота передувала підписанню ексклюзивного договору з оплатою нашої комісії 5 відсотків. Була проведена серйозна аналітика подібних продажів. Особливу допомогу отримала від колег Професійної Спільноти Ріелторів, які поділилися інформацією за якими цінами продались подібні приміщення в Києві, адже наше приміщення знаходилось в передмісті. Нами була сформована правильна стартова ціна з якою власники погодилися. Була визначена сума маркетингових витрат на просування об’єкту на ринку.
Потрібно віддати належне власникам приміщення — вони з зацікавленням і розумінням ставилися до наших рекомендацій і все виконували належним чином.

З великим ентузіазмом ми приступили до реалізацї проекту, хоча його ціна була з багатьма нулями. Професійним фотографом були зроблені якісні фотографії. Ми розробили контекстну рекламу, виготовили флаєри та банер. Був сформований портрет потенційного покупця.

І закипіла робота. Об’єкт подавався на сайти, в друковані ЗМІ (центральні та місцеві газети і журнали). Ріелтори рознесли флаєри по ринкам, комерційним приміщенням, торгово-офісним центрам. Були зроблені розсилки на електронні адреси київським та місцевим колегам — ріелторам про половину комісії за покупця, на електронні адреси нашої клієнтської бази, а також усіх банків, які були представлені в той час на ринку України. На конференції по нерухомості ми теж роздавали колегам наші флаєри з інформацією про це приміщення. Ми провели День Відкритих Дверей, де разом з ріелтерами запросили представників преси, які потім написали про цю подію в своїх друкованих ЗМІ та інтернет виданнях. І це лише частина нашої роботи про яку ми постійно звітувались.
І от пішла лавина дзвінків, почали надходити оферти. Звичайно ж частина покупців вирішили нас обійти, але власники завжди перенаправляли їх до нас. Тоді «дуже зацікавлені» в купівлі нашого приміщення особи зрізали банер з фасаду. Інші покупці намагалися нас підкупити, запропонувавши здавати в оренду їхні торгові приміщення.

Йшли переговори з різними покупцями. Здавалось приміщення ось ось куплять. Але не так сталось, як гадалось. Настав момент коли шквал дзвінків минув, а ті суми, які пропонували покупці, зовсім не влаштовували власників. Як це нам знайомо в ріелтерському бізнес середовищі. Хоча ми продовжували працювати і вірити, що ми сформували правильну стартову ціну.

Але одного дня нам прийшов лист, що оскільки власники не можуть отримати за своє приміщення обумовлену в договорі суму, вони пропонують зменшення розміру комісії. У відповідь нами був написаний лист, що приступаючи до реалізації проекту власники не знали як працює наша компанія, а зараз побачивши наш рівень, вони можуть порівняти нас з іншими ріелтерськими компаніями. Вони відповіли,що звичайно такого рівня професійної діяльності вони ще не зустрічали, хоча багато агенств продавали це приміщення протягом 2х років.

В кінці кінців об’єкт ми успішно продали. До значної грошової винагороди ми отримали ще дуже позитивний відгук від задоволених продавців.

Шановні ріелтери мрійте про хороші об’єкти, візуалізуйте свої мрії, докладайте зусиль і успіх чекатиме на Вас!
З повагою Валентина Призинчук.

Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.