6 тренінговий фестиваль для спеціалістів нерухомості «Ріелт — FESТ», 10-12 жовтня 2014 року, м. Черкаси.

fest_img6 тренінговий фестиваль «Ріелт — FEST», який проходив в м. Черкаси зібрав 195 учасників з 19 міст України та м. Сан Ремо (Італія).
Протягом багатьох років організатором та ідейним натхненником цього заходу виступає консалтингове агентство «Персонал» на чолі з Іриною Кіркіною, яка першого дня в честь 15-річчя свого агентства провела подарунковий майстер–клас «Як створювати бренд, цінність, репутацію бізнесу, в сфері послуг». Цього ж дня відбулися бізнес–тури в черкаські агентства нерухомості «Бізнес – партнер», «Корпорація біржа – нерухомості», агентство «ВИ-О-ЛА». Ввечері 82 учасника фестивалю зібрались на чайну церемонію, де розповідали про свою благочинницьку діяльність, слухали гру чудового саксофоніста, співали пісень та спілкувалися в колі друзів.

11 жовтня програма була не менш насиченою. До неї входили клієнтський креш–тест для ріелтора на тему «Що думають про роботу ріелторів реальні клієнти», майстер–клас Наталії Кузьмінової «Технологія ріелтерської послуги і автоматизація вирішення завдань керівника і агента», семінар Олега Меньшикова «Інноваційна модель організації агентства в сучасних умовах», тренінг Людмили Логачової «Методика роботи з клієнтом в сучасних умовах», і авторський воркшоп Вікторії Логутенко «Нові економічні умови – нові бізнес моделі». Багатьох захопила панельна дискусія , яку провів Артур Оганесян «Ексклюзив з власником і партнерство з колегами в обласному центрі». Також цього дня виступали Міла Курбатова, Денис Галіцин, Надія Шульга, Сергій Рощупкін, Станіслав Дмитренко, Ірина Багненко, Олена Пчелінцева, Леся Гайван.
12 жовтня відбувся авторський майстер–клас В’ячеслава Немировського «Побудова автономної Бізнес–Системи: Як стати вільним Власником від свого Бізнесу». По закінченню програми святкова вечеря з постановкою казки та екскурсія містом Черкаси принесли велике задоволення всім учасникам «Ріелт — FEST».

Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.