Українські ріелтори на конференціі в США

Конференция НАРПоїздка на найбільшу в світі конференцію в сфері нерухомості справила незабутнє враження як на мене так і на всю нашу делегацію. Від початку перебування в США ми відчули поважне ставлення до ріелторів. Дізнавшись, що ми учасники ріелторської конференції, митники шанобливо з нами розмовляли та побажали щасливого перебування в країні.

На конференції панувала величезна енергетика позитиву та успіху. Сюди з’їхались 21000 ріелторів США та 1200 ріелторів з 60 країн світу. Конференція проходила в одному з найбільших виставкових центрів США — Moscone Center в Сан Франциско. Президент НАР Гаррі Томас заявив, що неможливо уявити кращого місця для проведення конференції ніж це легендарне місто. В своєму виступі він наголосив, що найголовнішим для ріелтора залишається слідувати професійному кодексу етики.
З привітанням виступила Хіларі Клінтон, яку зустрічали оваціями. Вона говорила дуже переконливо, жартувала, приводила приклади зі свого особистого життя. Пані Клінтон подякувала ріелторам за вагомий внесок в нинішній економічний підйом країни після затяжної рецесії та зазначила, що в США ріелтори працюють над втіленням американської мрії: кожній родині — будинок. В кінці виступу вона наголосила на завданнях, що стоять на сьогодні перед американським суспільством.
На конференції були представлені найновітніші технології в ріелторському бізнесі, які в Україні, на жаль, впроваджуються з великим запізненням. Наприклад система партнерських продажів (СПП), яка дозволяє продавати об’єкти в найкоротші терміни. Така технологія успішно працює в США і дуже повільно впроваджується в країнах пострадянського простору. Адже для того, щоб у нас запрацювала система партнерських продажів необхідно створити базу об’єктів — локальну МЛС (мультилістингову систему), яка буде наповнена ексклюзивними об’єктами з розподілом комісії між партнерами.
На гала концерті, присвяченому закриттю конференції, американські ріелтори продемонстрували не лише професійні, а й мистецькі таланти. Більше того, вони активно займаються благочинністю, за що найкращі з них були відзначені нагородами в 10 тисяч доларів.
На конференції з нами ділилися досвідом ріелтори США та інших країн світу. Всі вони пропонували нам активно співпрацювати. Тож нам потрібно активно розвивати міжнародне співробітництво!

Валентина Призинчук — керуючий партнер компанії.

Фотогалерея

Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.