Історія про бонус

IMG_3240 (1)
В 2015 році я випадково зустрілась в банку зі своїм колишнім учнем, який уже став успішним бізнесменом. Через 2 роки він потелефонував і попросив продати його будинок за 2 місяці.

Завдання не з легких, зважаючи на те, що попередній ріелтор з ним не справився. Ми зробили аналітику, підписали договір, запустили активну маркетингову кампанію та провели день відкритих дверей, під час якого більшість ріелторів погодилися з правильною стартовою ціною.
Перший перегляд приніс невтішну пропозицію на 12 тис у.о. менше від заявленої ціни, але ми не опустили руки і продовжили продаж ще з більшим завзяттям.

Одного разу власник, загадково посміхаючись, сказав, що покупця чекає приємний бонус, який він озвучить в кінці. Ми продовжували проводити перегляди, але кожен потенційний покупець відмовлявся під різними приводами. Особливо цей будинок сподобався родині, якій потрібна була велика вітальня для гостей, спальня і ванна на першому поверсі. Їм все підходило, навіть ціна, але покупця відлякало озеро навпроти будинку, яке принесе сирість, грибок та інші негаразди, при відсутності підвалу він не міг переконатись в протилежному. Ми розійшлись ні з чим, і змушені були знизити ціну на 4 відсотки, адже терміни були обмежені.

І ось знаходиться покупець, який виходить на завдаток і нарешті власник розкриває секрет, що внизу є ще просторий підвал, який і є бонусом до цього будинку! Ми спустилися його оглянути — сухий, глибокий, без жодної ознаки вологості! Вдарили по рукам і будинок був проданий. Ми отримали заслужену винагороду і відгук, хоча якби ми знали про цей бонус раніше, то об’єкт був би проданий попередньому потенційному покупцю швидше і дорожче. А підвал в документах не значився..

Мораль:
Шановні продавці, розкажіть своєму ріелтору всю інформацію, включаючи бонуси і подарунки, які ви приготували!
Прислуховуйтесь до порад професіонала і буде вам щастя!

Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.