Інтернет реклама працює не завжди!

Интернет реклама

Вчора під час розміщення зовнішньої реклами на фасаді приміщення, майстри сказали: “Навіщо Ви це робите? Адже зараз всі сидять в інтернеті! І нерухомість шукають в інтернеті.” Але історія про яку ми вам розкажемо говорить про інше.
Після дзвінка до нас, клієнт N звернувся до агентства – монополіста на ринку нерухомості міста Києва, яке взялося продавати його квартиру. Реклама йшла на ОЛХ, на власному сайті. Агенство продавало місяць, але без успіху.

N знову звернувся до нас і став нашим клієнтом, підписавши Договір про надання послуг. Передав ключі від квартири зі словами, що приїде як з’явиться покупець.

Ціну квартири ми залишили ту саму, за якою рекламувало попереднє агентство, але ми написали правду про площу квартири набагато меншу. Написали рекламні тексти для сайтів, соціальних мереж, для клієнтів. Записали відео про переваги місця розташування квартири і відеоогляд самої квартири. Розмістили зовнішню рекламу.

А потім поширювали інформацію про продаж квартири на сайтах нерухомості, у facebook, viber та telegram групах, а також в instagram. Охоплення нашою рекламою склало близько 20 000 чоловік. 46 дзвінків, 12 переглядів, оферт з пропозицією купити – 4.

І ось розпочалися перегляди. Першими подивилися клієнти з бази нашого агентства. Також було багато переглядів з ріелторами з інших агентств. Оскільки ми всіх запрошували до співпраці і розсилали їм інформацію про наш об’єкт. Кожен потенційний покупець залишав свою оферту. В результаті торгів ціна зросла на 5%. Найбільшу суму запропонував покупець, який не звертався до
відкритих інтернет джерел.

Друзі і колеги, як ви думаєте, звідки дізнався покупець про продаж нашої квартири, і чому він заплатив найвищу ціну??

Шановні читачі та глядачі, звертайтеся, якщо вам потрібно вигідно купити чи продати!
Ми використовуємо кращі технології – ви отримуєте кращий результат!

Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.